Bizden Haberler

Mikro Drive ile Verilerinizi Güvende Tutun

Değerli İş Ortağımız;

Corona virüsü salgını nedeniyle bir çok  şirket uzaktan çalışma modeli ile  faaliyetlerini sürdürüyor. Uzaktan çalışırken veri güvenliği, şirketler için ayrı bir önem kazanmış durumda. Bu dönemde, siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda önerebileceğimiz paketler için bize ulaşabilirsiniz.

Bir Bakışta MİKRO DRIVE

  • Herhangi bir virüs, sabit disk arızası gibi sebeplerden dolayı veri kaybı yaşayan işletmelerin yedekten dönerek kesintisiz çalışmalarını sağlar.
  • Mikro Drive sayesinde ortak veri paylaşımı yapabilirsiniz. Yer, zaman gözetmeksizin verilere erişebilirsiniz.
  • Klasik yöntemler ile alınan yedeklemelerdeki donanım maliyetlerinin önüne geçer.
  • Verileriniz tercih ettiğiniz tarih ve saatte otomatik olarak yedeklenir, veri kaybı yaşanmaz. Ayrıca tek tuşla istediğiniz tarih ve saatteki yedeği geri alabilirsiniz.
  • Mikro Drive SQL’deki verileri %5 oran ile sıkıştırarak yedekler. Örnek ile açıklayacak olursak 100MB boyutundaki bir veri, Mikro Drive ile boyutu 5MB olacak şekilde sıkıştırılabilir.

Bilgilerinize sunarız.

Zeplin Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık ile iletişime geçmek için +90 (555) 016 16 00 numaralı hattımızı arayabilir dilerseniz iletişim sayfasından iletişim formunu doldurarak fiyat ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek