Zeplin Teknoloji & Yazılım

Kurumsal Çözüm Ortağınız

arrow
01
İhtiyaçlarınız Belirlenir
İhtiyaçlarınız Belirlenir

Firma ihtiyaçlarınız belirlenir ve doğru analiz proje kapsamına alınır.

arrow
02
Proje Geliştirilir
Proje Geliştirilir

Yapılan analizler sonucunda elde edilen veriler ile şirketiniz için en optimal çözümler üretilir.

03
Proje Teslim Edilir
Proje Teslim Edilir

Projeniz tarafınıza teslim edilir. Gerekli eğitimler ve canlı testler yapılır.

Yazılım Desteği ve Geliştirme

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak;  Firmanızın ihtiyaçları analiz edilerek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun program modeli tespit edilip gerekli implementasyon yapılarak çalışmalarımız firmanıza teslim edilir.

Bununla beraber var olan yazılımlarınız ile ilgili teknik ve süreç danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Size özel ihtiyaçlarınızın yeni geliştirmeler yapılarak en efektif şekilde kullanımını amaçlayarak, yeni programlar üretiyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak;

Firmanızın Web üzerinde gelişen yeni trendlere ve kriterlere uygun şekilde tasarımlar yaparken; Web Sitenizin Google v.b arama motorlarında görünürlüğünü artırmak amacı ile SEO uyumlu tasarım ve alt yapısı ile çalışmalar yürütüyoruz.

Firmanızın Dijital Dünyada görünen yüzü olan Web siteniz; Hizmetlerinizi ve Müşteriye kolaylıklar sağlayacak şekilde içerikler ile sizi temsil etmesi önemlidir. Bu nedenle içerik, görsel seçimi ve tasarım aşamalarında çalışmalar bizzat sizinle paylaşılır ve tasarım sürecinden sonra yayına alınır.

Kurumsal, Dijital, Portal, E-Ticaret ve bir çok alanda deneyimli kadromuz ile sizlere çözümler üretiyoruz.

Mobil Uygulama

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak; Andorid ve IOS Uygulama Geliştirme ve Özel Projeleriniz için deneyimli personel kadromuz ile hizmet veriyor.

Kurumsal, E-Ticaret, Web ve Lokasyon bazlı mobil uygulama taleplerinizi; firmanızın ve projelerinizin gelişen güncel kriterler doğrultusunda ve üst seviyede tutarak çalışma yapıyoruz.

İş Analitiği & Raporlama

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak; 

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda daha hızlı ve daha bilgiye dayalı kararlar alınabilmesi için ihtiyaç duyulan İş Zekası ve Veri Analizi raporlarına şirket içerisinde ve sahada erişilebilecek masaüstü, tablet ve mobil çözümler ile daha hızlı ve anlaşılabilir analizler yapabileceğiniz çözümler sunuyoruz.

Teknik Servis & Donanım

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak; Firmanızın Server, Firewall, Network, Güvenlik Sistemleri, PC ve Çevre Birimleri ürünlerinde Teknik Destek ve Servis hizmetleri veriyoruz. 

Deneyimli Personel kadromuz ile Marmara bölgesinde Teknik Servis hizmeti verirken aynı zamanda PC ve Çevre birimleri ürünleri ile birlikte Lisanslı ürünlerde satış hizmeti veriyoruz.

İnteraktif Hizmetler

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak; Google Adwords, Sosyal Medya reklamları konusunda optimizasyon ve yönetim desteği sağlıyoruz.

Sosyal Medya hesaplarınız ve Dijital alanlarda kullanılmak üzere Logo, Banner v.b Grafik çalışmalarının yanında Video düzenleme ve firmanıza Özel Grafik ve Video çalışmaları üretiyoruz. 

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek