Bizden Haberler

Yazılım Hizmetleri – Gebze

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak; Firmamız deneyimli personel kadrosu ile etkin projelerde yer alarak bir çok yazılım, yazılım geliştirme ve projelerinde yer almıştır. Projelerinde iletişim ve müşteri talepleri doğrultusunda firmaların işlevsel durumunu ve kullanım alanlarına göre analiz edilirken bu doğrultuda entegre veya özel yazılımlar üretiriz.

Gebze ve çevre bölgelerinde Mikro Çözüm Ortağı olarak ve Yazılım Geliştirme hizmeti veren firmamız; müşterilerinden gelen yazılım geliştirme, destek, entegre v.b işlerde proje oluşturarak talepleri dinler ve iş takvimi çıkararak hizmet verir. Firmanız içerisinde var olan yazılımsal geliştirme, entegrasyon, analiz, raporlama durumları için de destek verirken; destek anlaşmaları da yapmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek projelerinizin detaylarına göre ve belirlenen koşullara göre fiyatlandırma yapıldığı için daha fazla bilgi için bizim ile +90 555 016 16 00 telefon numaramız ile iletişime geçebilir yada iletişim sayfasından iletişim formu üzerinden de talepte bulunabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek