Bizden Haberler

Dijital Çözüm Ortağınız – Zeplin Teknoloji

Zeplin Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık olarak; Kocaeli, Gebze, Çayırova, Dilovası, Darıca, Şekerpınar ve çevre bölgelerinde Yazılım Desteği ve Geliştirme, Mikro Fly, Mikro Jump, Mikro Run ve diğer Mikro yazılımları, Web Tasarım, Mobil Uygulama, Grafik Tasarım ve Teknik Servis hizmetleri veren bir şirkettir. 

Hizmet Bölgelerimiz

Zeplin Teknoloji; Yazılım, Web Tasarım, Dijital Hizmetler ve Mikro konusunda Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet verirken; Teknik Destek ve Teknik Servis konularında Kocaeli / Gebze ve çevre bölgelerinde hizmet vermektedir. Müşterilerimizin deneyimli personel kadromuz ile Yazılım ve Teknik tüm taleplerini karşılayabilecek bilgi birikimiz ile çalışmalar yürütürüz. Firmaların var olan programları ile ilgili entegrasyon, analitik ve iş raporlama konusunda destek verirken; özel yazılım ve firmanın talepleri doğrultusunda projelerde üretiyoruz.

Gebze Mikro Desteği ve Çözümler

Gebze Mikro Desteği, Mikro Çözüm Ortağı ve Mikro programları konusunda firmaların entegrasyon, programlama, modül v.b ihtiyaçlarında Zeplin Teknoloji olarak deneyimli yazılımcı personel kadromuz ile firmaların taleplerini karşılarken; Firmanın kullandığı var olan programları ile ilgili olarak iş analitiği, raporlama ve yazılımsal tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Mikro; E-Dönüşüm, E-Fatura, Drive, Fly, Jump, Run, Müşavir, Crm ve diğer tüm programlarında Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak Kiralama, Satın Alma, Kontör, Teknik Destek, Yazılımsal Destek ve bir çok konuda çözümler sunuyoruz.

Bizim ile +90 555 016 16 00 numaralı telefon hattımız ile iletişime geçerek; Fiyat Bilgisi ve diğer konularda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek