Zeplin Teknoloji ve Yazılım; Mikro Yazılımın çözüm ortağı olarak Mikro Yazılımlarını tercih eden ve edecek olan tüm firmalara Program Satış, Kiralama, Kontör Yükleme, Teknik Destek, Teknik Servis ve Modül v.b geliştirmeler de hizmet veren bir firmayız. Mikro Çözüm ortaklığı ile Run, Jump, Fly, Drive, Mag, emikro, veribiscrm, müşavir, e-run ve diğer tüm yazılımlarda destek veriyoruz.

Mikro kullanan firmaların bir çoğu aynı zamanda özel firma içi yazılımlarda kullanarak çalışmalarını yürütür; bu süreçte Mikro ile Entegre çalışma ve verilerin işlenilmesi gibi talepler gelir. Zeplin Teknoloji olarak; firmaların Entegrasyon, Modül Ekleme ve Verilerin var olan program ile Mikro arasındaki entegre işlemleri deneyimli personel kadromuz ile yerine getiriyoruz. Lojistik, Üretim, Makine, Perakende, Muhasebe, Küçük ve Büyük işletmelerde olduğu gibi bir çok alanda tercih edilen Mikro yazılımları firmaların faturalama ve diğer firma içi işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlarken; firmanın sektörüne göre ek modül , veri izleme ve analitik raporlar ihtiyacı çıkar. Bu ihtiyaçlarınızın belirlenmesine ve işlenmesinde; gerekli analizler yapılarak firmanıza özel çözümler sunuyoruz.

Başta Kocaeli, Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası, Derince ve Körfez olmak üzere Mikro yazılımları ile ilgili olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız; Yazılım Geliştirme, Web Tasarım, Mobil Uygulama, İş Analitiği ve Raporlama yanında bölgesel olarak Teknik Destek hizmetleri de vermektedir. Mikro ve ürünleri ile ilgili olarak fiyat, destek ve diğer konularda bilgi almak için +90 555 016 16 00 numaralı telefon numaramızı arayabilir yada iletişim sayfasından iletişim formunu kullanarak da destek talebinde bulunabilirsiniz.

Mikro Fly, Mikro Jump, Mikro Run, Mikro Hızlı Satış, Mikro Drive, Mikro X, E-Mikro, Veri CRM, Mikro Müşavir ve diğer tüm programlarda; Kiralama, Satış, Program Desteği, Geliştirme ve Entegrasyon hizmetlerinde Zeplin Teknoloji ve Yazılım Danışmanlık firması olarak taleplerinizi yerine getiriyoruz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek