Bizden Haberler

Mikro Destek – Çözüm Merkezi

Mikro Çözüm Ortağı ve Yetkili satıcı olarak siz müşterilerimizin Mikro Desteği veriyoruz. Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile birlikte diğer Mikro yazılımlarında yaşadığınız teknik ve yazılımsal problemlerde Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak çözümler üretirken; E-Dönüşüm, Raporlama, İş Analitiği hizmetleride veriyoruz.

Mikro yazılımını satın aldığınız bayiniz ile Mikro Desteği ve Satış sonrası destekleri tamamen oradan alacağınız anlamına gelmez. Mikro; müşterilerine bunu bir çok çözüm ortağı bayilerinden birini seçmenize olanak tanır. Özellikle hızlı müdahale ve telefon desteğine ihtiyaç duyan firmaların taleplerini deneyimli personel kadromuz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarını bunun üzerine yapan firmamız ile destek sağlıyoruz.

Firmanız içerisinde yaşanan personel değişimi v.b durumlarda Mikro Eğitimi, Destek ve Teknik Destek taleplerinizi iş detaylarına, iş durumuna ve programdan beklentinize göre bakım ve destek anlaşması yaparak, süreklilik ve 7/24 hizmet veriyoruz.

Zeplin Teknoloji ve Yazılım olarak; Gebze, Çayırova, Darıca, Dilovası, Körfez ve Tüm Kocaeli bölgesi ile birlikte Türkiye’nin tüm bölgelerinde Mikro yazılımları konusunda destek veriyoruz. Bizim ile iletişime geçmek için dilerseniz; +90 555 016 16 00 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek