Bizden Haberler

Mikro Çözüm Ortağınız – Gebze

Mikro Gebze Çözüm Ortağınız – Zeplin Teknoloji

"<yoastmark

Mikro Gebze Çözüm Ortağınız; Zeplin Teknoloji ve Yazılım Danışmanlık olarak; Mikro Fly, Mikro Run, Mikro Jump ve diğer Muhasebe, Finans, Kiralama, Satın Alma, Üretim, Lojistik ve Satış modülleri ile firmaların ihtiyaçlarını karşılayan programlandır.

Zeplin Teknoloji ve Yazılım Danışmanlığı olarak; Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan Mikro Çözüm Ortaklığımız ile siz değerli müşterilerimize Mikro yazılımları üzerinden destek vermektedir. Başta Gebze olmak üzere Tüm Kocaeli bölgesinde Mikro hizmetleri dışında Teknik Servis, Web Tasarım, Özel Yazılım Çözümleri, İnteraktif Reklam Danışmanlığı, Grafik Tasarım, Hosting Hizmetleri ve Mobil Uygulama hizmetleri de vermektedir.

Mikro Gebze Destek ve Programlar

Türkiye’nin bir çok firması tarafından tercih edilen Mikro; Fly, Run ve Jump sürümleri ile bir çok sektörel alanda kullanım sağlarken firmalar programın modül ve ek seçenekleri konusunda desteğe ihtiyaç duyar. İhtiyaçlarınızı deneyimli personel kadromuz ile karşılarken; size özel yazılım çözümleri ile Mikro ile entegre yazılım v.b alt yapı programlarınızda destek veriyoruz.

Mikro programı ile firmaların iş çalışmalarındaki süreçleri kontrol ederken, analiz ve raporlama seçenekleri ile bir çok modül ve ek özelliklerinin yanında hizmetlerinde yardımcı bir programdır. Firmaların program üzerinden departmanları ile ilgili çözümlemeleri ve raporlama konusunda yaşadığı problemleri tecrübeli kadromuz ile Mikro Çözüm ortağınız olarak destek veriyoruz.

Mikro Gebze İletişim Bilgisi

Mikro ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha fazla detaylı bilgi, fiyat bilgisi almak için bizim ile dilerseniz; +90 (555) 016 16 00 numaralı telefonumuz yada buradan iletişim sayfasına giderek iletişim formu ile de iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir, diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek